przejdź do treści
UE
dnia 24.11.2016 roku

Wręczenie statuetki Gryfickiej Regi Klubowi SUS TRAVEL MLUKS Jedynka Trzebiatów.

24 listopada br. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Zbigniewa Herberta w Trzebiatowie miała miejsce przemiła uroczystość. Starosta Powiatu Gryfickiego - Kazimierz Sać wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu - Markiem Gołuchowskim wręczył statuetkę Gryfickiej Regi Klubowi SUS TRAVEL MLUKS Jedynka Trzebiatów. Drużyna, mogąca pochwalić się licznymi sukcesami sportowym, otrzymała nagrodę w konkursie Gryficka Rega 2015 w kategorii "Młode Wilki".


Jak na szkołe słynącą między innymi z unihokeja przyształo, dla wyżej wymienionych przedstawicieli władz samorządowych, zorganizowano małe zawody. Rywalizacja przebiegła w miłej atmosferze, a obu zawodnikim kibicowali zaciekawieni uczniowie.

 

Dodatkowo podczas uroczystości odbyło się losowanie VOUCHERU NA BASEN w Kompleksie Wczasowym Sandra Spa w Pogorzelicy. Szansę na wygraną miał każdy, kto oddał swój głos w konkursie Gryfickiej Regi 2015 za pośrednictwem internetu. Szczęśliwym zwycięzcą został Pan Jerzy Szczygieł. Serdecznie gratulujemy.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA