przejdź do treści
UE
dnia 13.10.2016 roku

Dzień Edukacji Narodowej w Kapitolu

„Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny”. Te jakże proste słowa dziś nabierają szczególnego znaczenia. Dzień Edukacji Narodowej to niezwykła data.  Przypomina nam wszystkim o ogromnej wadze społecznej jaką jest nauczanie, przekazywanie wiedzy oraz wartości młodym ludziom. W tym szczególnym dniu składamy podziękowania nauczycielom za zaangażowanie i niestrudzoność w kształtowaniu kolejnych pokoleń.

 

 

13 października 2016 r. w  Kapitolu w Gryficach odbyły się uroczyste obchody tego święta. Starosta Gryficki Kazimierz Sać wraz z Wicestarostą Ireneuszem Wojciechowiczem oraz Przewodniczącym Rady Powiatu Gryfickiego Markiem Gołuchowskim gościli najważniejsze osoby w tym dniu jakimi jest całe Grono Pedagogiczne Szkół Powiatu Gryfickiego. Po przywitaniu i krótkim przemówieniu Starosty, zostały wręczone listy gratulacyjne z okazji nadania Medalu Komisji Edukacji Narodowej, nagrody dyrektorów szkół, awanse zawodowe, oraz nagrody Starosty Powiatu Gryfickiego. Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek, a akademię uświetnił seans filmowy.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA