przejdź do treści
UE
dnia 28.09.2016 roku

Stypendia Starosty Powiatu Gryfickiego rozdane!

W tym roku po raz kolejny uczniowie wyróżniający się wysoką średnią ocen lub wybitnymi osiągnięciami naukowymi otrzymali stypendia. Uroczyste spotkanie ze stypendystami, ich rodzicami i nauczycielami odbyło się 28 września br. na Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena w Gryficach.


Starosta Gryficki Kazimierz Sać, promując ideę nauki, przyznał stypendia 77. najbardziej uzdolnionym uczniom ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Gryficki w pięciu kategoriach: Najlepszy Maturzysta, Najlepszy uczeń każdej ze szkół prowadzonych przez powiat, Stypendia Starosty Gryfickiego, Nagrody dla laureatów konkursów, zawodów i olimpiad sportowych, Grupowe nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie naukowej, sportowej lub innej.

 

Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje. Gratulacje należą się także dyrektorom szkół i nauczycielom, którzy wspierają, inicjują i motywują do pracy o lepsze wyniki w nauce, do udziału w olimpiadach i konkursach. Gratulujemy także rodzicom uczniów wyróżnionych. Niech uczniowie Ci będą dumą szkoły, Rodziców i nas wszystkich.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA