przejdź do treści
UE
dnia 02.06.2016 roku

Wzruszające pieśni o Matce zabrzmiały w DPS

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Gryficach od zawsze w sposób uroczysty akcentują ważne dni w roku. Niewątpliwie do takich należą Dzień Matki oraz Dzień Ojca. W tym roku również uczczono święto rodziców.

 

Chociaż Dzień Ojca przypada w czerwcu, tutaj oba święta są obchodzone jednocześnie. Przy pięknie nakrytych stołach zasiedli mieszkańcy DPS, zarówno Panie jak i Panowie, aby wspólnie wysłuchać uroczystego koncertu. Gościem specjalnym był chór „Viola” działający przy Gryfickim Domu Kultury, który wykonał pieśni i piosenki tematycznie związane z obchodzonymi dniami Matki i Ojca. To były bardzo wzruszające chwile, bowiem pieśni o Matce sprawiły, że w niejednym oku zakręciła się łza. Kawa, herbata i słodki poczęstunek zakończyły to spotkanie, a mieszkańcy DPS mieli kolejny powód do radości i wspomnień. (autor Anna Brzezińska)
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA