przejdź do treści
UE
dnia 17.05.2016 roku

Sportowy Piknik Zdrowia w Trzebiatowie

Dnia 14 maja br. Trzebiatów zamienił się w prawdziwą stolicę zumby. W ramach Sportowego Pikniku Zdrowia, który odbył się na terenie miejscowego skateparku, miłośnicy tego popularnego tańca połączonego z aerobikiem, mieli okazję wziąć udział w 2-godzinnym maratonie. Uczestnicy nie zawiedli i dzielnie wytrwali do końca, pokazując tym samym, że aktywne spędzanie wolnego czasu, może być świetną zabawą. Prócz zumby, istniała możliwość wzięcia udziału w 3- kilometrowym marszu nordic pod okiem profesjonalnego instruktora lub wyruszenia na spływ kajakowy.


To jednak nie koniec atrakcji, punktem kulminacyjnym dzisiejszego dnia, były zawody na skateparku. Młodzież zaprezentowała swoje umiejętności jazy na rolkach, deskach i hulajnogach. Turniej zgromadził bardzo wielu kibiców, którzy z zainteresowaniem obserwowali widowiskowe akrobacje. Puchary i nagrody zwycięzcom wręczył Józef Domański - Członek Zarządu Powiatu Gryfickiego.


Przez cały czas trwania Sportowego Pikniku Zdrowia, dzieci mogły brać udział w licznych konkursach i zabawach, a także korzystać z ogromnego dmuchanego zamku czy malowania twarzy. O oprawę muzyczną zadbali Igor Szczęśliwy, uczestnik programu Must be the Music oraz zespół KLIF.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA