przejdź do treści
UE
dnia 25.02.2016 roku

Odprawa funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach

Dnia 25.02 br w gryfickim Domu Kultury odbyło się spotkanie funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gryficach z przedstawicielami władz samorządowych oraz szefami instytucji współpracujących z Policją w zakresie bezpieczeństwa. Po przywitaniu uczestników odprawy Komendant Powiatowy Policji w Gryficach mł. insp. mgr Krzysztof Boguszewicz przedstawił wyniki pracy wspomnianej jednostki osiągnięte w 2015 roku. Szczegółowe sprawozdania, wzmocnione multimedialnymi prezentacjami, zdali dodatkowo naczelnicy wydziału kryminalnego, a także wydziału prewencji i ruchu drogowego.


W trakcie odprawy głos zabrali zaproszeni goście. Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać podziękował policjantom za dotychczasową służbę, pozytywnie ocenianą przez mieszkańców. Ponadto zwrócił uwagę na tereny nadmorskie, które przez wzgląd na znaczny ruch turystyczny, wymagają wzmożonej czujności policji, mającej na celu zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Jarosław Sawicki, przypomniał, że praca w policji to tak naprawdę służba i poświęcenie na rzecz społeczeństwa.

 

Na koniec Komendant Powiatowy Policji w Gryficach podziękował wszystkim policjantom i pracownikom cywilnym Komendy za wysiłek i dobrą pracę w minionym roku i życzył sukcesów w 2016r.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA