przejdź do treści
dnia 05.02.2016 roku

Zapraszamy do „Miejskiej Gry” – szukanie skarbów

Przetestuj swoją orientację w terenie miejskim, znajomość mapy oraz wiedzę na temat okolicznych atrakcji turystycznych. Jeżeli jesteś ciekawy swoich umiejętności, lubisz szukać skarbów i rozwiązywać łamigłówki – zgłoś się do „Miejskiej Gry”! Serdecznie zapraszamy do   udziału dzieci (z opiekunem), młodzież oraz dorosłych.

 

Zapisów można dokonywać w formie indywidualnej, bądź też zbiorowej (zapisując jedną osobę lub całą drużynę za jednym razem). Ilość osób w drużynie to od 3 do 5, w zależności od ogólnej sumy uczestników. W każdej drużynie musi znajdować się przynajmniej jedna osoba dorosła. W przypadku uczestnictwa osoby niepełnoletniej niezbędne jest podpisane oświadczenia rodzica/opiekuna. Oświadczenie oraz regulamin dostępne są u dołu strony.

 

„Miejska Gra” rozpocznie się dnia 12 lutego 2016r. godz. 9:30 w obiekcie Hali Gryf Arena w Gryficach. Teren Gry to centrum oraz obrzeża centrum Gryfic. Finał przewidziany został na godzinę 12:00 w miejscu rozpoczęcia Gry – na Hali Gryf Arena.

 

Nie zwlekaj! ilość miejsc ograniczona.

O uczestnictwie w Grze decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

Zapisów należy dokonywać do dnia 10 lutego osobiście w Starostwie Powiatowym w     Gryficach przy Pl. Zwycięstwa 37 w pok. 426 (IV piętro) lub telefonicznie pod nr.  tel: 91 384 64 50 wew. 442

 

Gra organizowana jest przez Starostwo Powiatowe w Gryficach w ramach uroczystego otwarcia Centrum Informacji Turystycznej, mieszczącego się w obiekcie Hali Gryf Arena w Gryficach.

 

Zapraszamy!

 

Poniżej linki do regulaminu oraz oświadczenia:

- regulamin Gry

- oświadczenie rodzica/opiekuna
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA