przejdź do treści
UE
dnia 02.02.2016 roku

Bal karnawałowy w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

Karnawał to czas obfitujący w zabawy, bale. 27 stycznia 2016 r. w naszym ośrodku również zorganizowaliśmy Bal Karnawałowy.

 

Bal odbył się w holu części mieszkalnej Ośrodka, który na tę okazję został pięknie udekorowany. Wychowankowie razem z wychowawcami przygotowali pomysłowe stroje karnawałowe, ocenione na początku balu podczas konkursu na najciekawsze i najzabawniejsze przebranie. Zwycięzcą został wychowanek, który przebrał się za królową. Podczas balu oprócz tańców zorganizowanych zostało wiele konkursów. Konkursowe zmagania w trakcie balu wywoływały u wychowanków burzę uśmiechów. W przerwie pomiędzy tańcami i konkursami młodzież mogła uzupełnić energię słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie balu wybrano króla i królową balu spośród starszej młodzieży oraz księcia i księżniczkę spośród młodszych wychowanków.

 

 

Pierwszy bal karnawałowy w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii przeszedł już do historii pozostawiając po sobie bardzo miłe wspomnienia.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA