przejdź do treści
dnia 25.01.2016 roku

Podsumowanie roczne działalności OSP

Dnia 22.01.2016 odbyło się uroczyste spotkanie Strażaków Ochotników z Powiatu Gryfickiego, którzy podsumowali swoją działalność minionego roku. Na początku spotkania Druh Franciszek Gródecki dokonał podsumowania działań jednostek OSP z Powiatu Gryfickiego za rok 2015.

 

Ważnym punktem uroczystości było przyznanie 18 osobom odznaczeń „Złotego Gryfa” – najwyższego wyróżnienia przyznawanego w Powiecie Gryfickim. Starosta Gryficki Kazimierz Sać wręczył je najaktywniejszym Strażakom- Ratownikom z jednostek funkcjonujących na terenie Powiatu.

 

W dalszej części Starosta Gryficki oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach - bryg. Dariusz Sobczyk podziękowali Braci Strażackiej za owocną współpracę w roku 2015 oraz zapewnili swoje wsparcie przy realizacji działań zaplanowanych na rok 2016. Kończąc część oficjalną Starosta podziękował zebranym gościom za niesienie pomocy, ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu obowiązków. Życzył również bezpiecznych powrotów z akcji ratowniczych, satysfakcji z pełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA