przejdź do treści
UE
dnia 21.01.2016 roku

Bezpieczne Ferie - Policjantki w MOS w Waniorowie

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi do Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Waniorowie zawitały policjantki z Powiatowej Komedy Policji  w Gryficach. Celem wizyt funkcjonariuszek było omówienie dzieciom i młodzieży zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas zbliżających się ferii zimowych.

 

W czasie spotkania stróże prawa omówili zasady bezpieczeństwa nad zamarzniętymi akwenami wodnymi, podczas poruszania się po drogach oraz jazdy na sankach. Ponadto przypomniano wszystkim kogo należy powiadomić, gdy staniemy się świadkami sytuacji, w której druga osoba potrzebuje pomocy. Wszystkie informacje były kwestią uporządkowania wiedzy, bowiem jak pokazała młodzież ich wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża.

 

 

Na zakończenie spotkania młodzież zadawała policjantkom pytania nie tylko na temat bezpieczeństwa w czasie ferii, ale ogólnie na temat zasad szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA