przejdź do treści
UE
dnia 20.01.2016 roku

RANKING TECHNIKÓW 2016 - PERSPEKTYWY

Tegoroczny Ogólnopolski Ranking Techników potwierdził wysoką pozycję Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach.
W najnowszym zestawieniu Technikum Ekonomiczne znalazło się na 7 miejscu w województwie zachodniopomorskim, ustępując miejsca jedynie czterem technikom ze Szczecina i dwóm z Kołobrzegu.

Kapituła redagująca Ranking Techników przyznała Technikum Ekonomicznemu w Gryficach zaszczytny tytuł „Srebrnej Szkoły 2016”. Ocena statusu szkoły uwzględnia wyniki w czterech zasadniczych kategoriach:

1. Sukcesy szkoły w olimpiadach - 20%

2. Wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych - 25%

3. Wyniki matury z przedmiotów dodatkowych - 25%

4. Wyniki egzaminu zawodowego - 30%

        Miniony rok był bardzo owocny i obfitował w wiele znaczących sukcesów uczniów Technikum Ekonomicznego  w Gryficach, co było efektem ogromnej pracy i zaangażowania pracujących z młodzieżą nauczycieli oraz wspierającej ten proces dyrekcji szkoły.

 

        Wysokie miejsce Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach w najnowszym zestawieniu to powód do dumy i satysfakcji dla wszystkich podmiotów umożliwiających osiąganie podobnych sukcesów.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA