przejdź do treści
UE
dnia 11.01.2016 roku

XV Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji

Dnia 11 stycznia br., w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Gryficach odbyła się XV z kolei sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Przed rozpoczęciem obrad, w związku z wyjątkową okolicznością, wszyscy zebrani wysłuchali wystąpienia insp. Andrzeja Spaczyńskiego - Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach. Tematem wystąpienia, było podjęcie przez niego decyzji o przejściu na emeryturę. W swoim przemówieniu Komendant podkreślił wysoką wartość współpracy z władzami powiatu, dziękując za pomoc, na którą - jak sam zaznaczył - zawsze mógł liczyć, czego efektem było m. in. dobre wyposażenie Gryfickiej Komendy oraz jej Policjantów. Komendant zauważył przy tym, że to właśnie dzięki dobrej współpracy, a co za tym idzie dobremu wyposażeniu, nasi policjanci mogą osiągać zadowalające, wysokie wyniki pracy. Starosta Kazimierz Sać, Wiceprzewodniczący Rady Jan Trafny oraz Radna Lilia Przybysławska złożyli na ręce Komendanta podziękowania za długoletnią służbę w imieniu swoim, jak i całej Rady Powiatu Gryfickiego.

W dalszej części obrad, Rada podjęła dwie uchwały - dotyczącą zmian w budżecie powiatu na rok 2016 oraz uchwałę w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfickiego na lata 2016-2030.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA