przejdź do treści
UE
dnia 15.12.2015 roku

Wyjątkowa lekcja WOS-u w Liceum B. Chrobrego w Gryficach

Lekcje w szkole nie muszą być nudne. Dziś (15 grudnia br.) przekonali się o tym uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Gryficach mający okazję uczestniczyć w niecodziennych zajęciach.

 

W rolę nauczyciela wcielił się Starosta Powiatu Gryfickiego Kazimierz Sać, który poprowadził lekcję WOS-u, dzieląc się nie tylko wiedzą podręcznikową, ale także tą zdobytą przez doświadczenia zawodowe. Młodzież zetknęła się z popularnymi ostatnio we współczesnej polityce tematami i poznała zasady działania Trybunału Konstytucyjnego czy okręgów jednomandatowych. Każdy mógł zabrać głos i wyrazić swoje zdanie, zadać pytanie, czy podyskutować na interesujące go zagadnienie. Starosta na koniec zachęcił wszystkich do samodzielnego myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków, a także podkreślił jak ważne dla każdego człowieka jest posiadanie pasji i jak bardzo wzbogaca ona nasze życie.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA