przejdź do treści
UE
dnia 07.12.2015 roku

Mikołajki 2015

6 grudnia br, w ten szczególny mikołajkowy dzień, dzięki inicjatywie Starosty Powiatu Gryfickiego Kazimierza Sacia, hala widowiskowo-sportowa Gryf Arena w Gryficach zamieniła się w prawdziwe królestwo Świętego Mikołaja. Zanim zapracowany Święty dotarł na miejsce, wszystkie czekające na niego dzieci, które tłumnie przybyły wraz z rodzicami na to niezwykłe spotkanie, miały możliwość obejrzeć pokaz taneczny grupy Top Toys, a także przeżyć wielkie sportowe emocje kibicując uczestnikom Turnieju Mikołajkowego Ochotniczej Straży Pożarnej. Ponadto nie zabrakło tak lubianego przez najmłodszych malowania twarzy, kącika plastycznego czy Jarmarku Świątecznego, gdzie trochę starsi mieli okazję nabyć m.in. przepiękne stroiki czy ozdoby.


Po zakończeniu Turnieju i wręczeniu nagród zwycięzcom przez Starostę Powiatu Gryfickiego Kazimierza Sacia, nadszedł czas, na który wszyscy czekali. Święty Mikołaj, wraz ze swoim orszakiem, obdarował prezentami najmłodszych. Dodatkowo każdy mógł zrobić swoim pociechom zdjęcie z Mikołajem i Panią Mikołajową, co w przyszłości będzie na pewno cenną pamiątką. Na koniec "Czar Bajek" porwał wszystkich w wir zabaw i konkursów, w trakcie których uczestnicy otrzymywali kolejne upominki. Był to zdecydowanie udany i pełen niespodzianek mikołajkowy dzień, czego dowodem są uśmiechy na twarzach najmłodszych. Dodatkowo podczas imprezy Pan Adam Nowacki reprezentujący Intermarche przekazał bon dla Domu Dziecka w Gryficach, dzięki czemu z pewnością uda się sprawić radość jeszcze większej liczbie dzieci.

 

Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować wszystkim "pomocnikom" Świętego Mikołaja.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA