przejdź do treści
UE
dnia 26.11.2015 roku

XII Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji.

 

Dnia 26 listopada br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gryficach, odbyła się XII Sesja Rady Powiatu Gryfickiego V Kadencji. Posiedzenie otworzył Przewodniczący Rady - Marek Gołuchowski, który po przywitaniu gości, stwierdzeniu quorum, po przyjęciu porządku obrad oraz protokołu z ostatniej sesji, rozpoczął obrady.
Pierwszym podjętym przez radnych tematem była realizacja zadań w zakresie ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Prezentację oraz sprawozdanie dotyczące działalności z zakresu Rolnictwa, Leśnictwa i Ochrony Środowiska przedstawił dyrektor wydziału Dariusz Żrółka W kolejnych punktach podjęto uchwały dotyczące m. in. zmiany uchwały w sprawie uchwalenia zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Gryfickiego na lata 2015 - 2030. Przyjęto też uchwałę w sprawie szczegółowego konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003r., o działalności pożytku publicznego i wolontariacie projektów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowych tych organizacji.
Na tym obrady zakończono.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA