przejdź do treści
UE
dnia 20.10.2015 roku

Dzień edukacji narodowej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Waniorowie

Dzień Edukacji Narodowej jest popularny w Polsce jako Dzień Nauczyciela. Jest świętem państwowym, świętem oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Poniatowskiego 1773 roku. Uroczyście jest obchodzony w każdej szkole w Polsce, a także i w naszej placówce.

 

Dnia 14.10.2015 roku w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wychowankowie naszego ośrodka należący do koła artystycznego pod kierunkiem Pań: Anity Kołkowskiej i Aleksandry Jaremko przygotowali program artystyczny w wersji humorystycznej pt. „Wesołe lekcje”. Zaproszone zostało całe grono pedagogiczne oraz pozostali pracownicy placówki.

 

Celem Akademii było uczczenie pracy nauczycieli, wychowawców, a także pozostałych pracowników Ośrodka. Młodzież mogła w ten sposób wyrazić najserdeczniejsze podziękowania dla nich wszystkich za trud włożony  w wychowanie, edukację oraz opiekę.

 

Wychowankowie pomimo tremy przed występem publicznym ukazali znakomicie swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Ich występ wymagał dużej pracy i zaangażowania   zarówno ze strony wychowanków jak i opiekunów. Na koniec wychowankowie wszystkim zebranym gościom wręczyli kwiaty i własnoręcznie wykonane laurki, a Pani Dyrektor Renata Gródecka złożyła podziękowania i życzenia wszystkim pracownikom  placówki.             

 

 

Akademia przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA