przejdź do treści
UE
dnia 11.09.2015 roku

Niebieski Parasol – Dni Bezpłatnych Porady Prawnych 14-19 września 2015

Już po raz szósty odbędzie się ogólnopolska akcja Niebieski Parasol organizowana przez Krajową Radę Radców Prawnych przy udziale Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

 

Inicjatywa polega na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych przez radców prawnych. W tym roku, świadczenie pomocy prawnej przez radców prawnych będzie odbywało się nie tylko w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie, ale i w wyznaczonych kancelariach radców prawnych, w tym również w Gryficach. Ponadto udzielanie porad prawnych będzie miało miejsce w Urzędzie Miasta Szczecin, Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, Urzędzie Miejskim w Pyrzycach oraz Urzędzie Gminy w Kołbaskowie. W tym roku, po raz pierwszy inicjatywa Niebieski Parasol odbędzie się w Berlinie.

 

Akcja Niebieski Parasol ma na celu przede wszystkim wykształcenie potrzeby korzystania z profesjonalnej pomocy prawnej radców prawnych na każdym etapie sprawy w myśl zasady Bądź Mądry przed Szkodą. Skierowana jest do Każdego i ma na celu uświadomienie społeczeństwu, że korzystanie z usług prawnych radców prawnych niejednokrotnie może wpłynąć na sprawne rozwiązanie problemu i uniknięcie ewentualnie dalszych problemów prawnych. Często klienci przychodzą do radcy prawnego w sytuacji, gdy dany problem jest na tyle mocno zaawansowany, że jego rozwiązanie jest czasochłonne, a wystarczy już na samym początku zwyczajnie skonsultować się z radcą prawnym. 

 

Pobierz wykaz miejsc świadczenia porad prawnych >>
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA