przejdź do treści
UE
dnia 18.08.2015 roku

ERASMUS+ w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gryficach

Informujemy za Narodową Agencją Programu Erasmus+  iż wniosek Ostatnia szansa – zachowanie bioróżnorodności dla następnych pokoleń złożony przez Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gryficach został zatwierdzony do realizacji. Złożony wniosek uzyskał łącznie 88.5 pkt. na 100 punktów możliwych. Maksymalna przyznana kwota dofinansowania wynosi 244 860,00 euro. Do konkursu przystąpiły 444 placówki z całej Polski, ale pozytywną selekcję przeszło tylko 68 szkół i instytucji.

 

Gryfickie Liceum znalazło się między innymi w gronie sześciu  liceów ogólnokształcących(Gorlice, Wrocław, Łódź, Katowice i Poznań), które będą realizować Erasmusa+.

 

 

Na mocy projektu uczniowie z Chrobrego będą przez trzy lata uczestniczyć w pracach badawczych prowadzonych w Polsce oraz podczas  wyjazdów do Hiszpanii, Włoch, Turcji i Rumunii. Już we wrześniu w Gryficach odbędzie się spotkanie robocze wszystkich partnerów uczestniczących w projekcie. 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA