przejdź do treści
UE
dnia 03.08.2015 roku

Piąty Festyn Rodzinny w Tąpadłach

Tąpadły, wieś w Gminie Brojce, słynie ze społecznej aktywności i licznych inicjatyw. Nic więc dziwnego, że zorganizowany po raz piąty Festyn Rodzinny, cieszył się dużą popularnością.


Impreza odbyła się 1.08 br na boisku w wyżej wymienionej miejscowości. Główną atrakcją, która przyciągała nie tylko najmłodszych, była możliwość przejażdżki na quadach, motocyklach oraz innych, na co dzień niespotykanych, pojazdach terenowych. Nie zabrakło również konkursów, zabaw dla całych rodzin oraz malowania twarzy czy tak lubianych przez dzieci dmuchańców. Każdy zainteresowany mógł obejrzeć pokazy ratownictwa medycznego oraz pierwszej pomocy i uzupełnić swoją wiedzę w cenne informacje mogące w przyszłości przyczynić się do uratowania komuś życia. Finałem całej zabawy był występ muzyczny Igora Szczęśliwego, przy którym wszyscy doskonale się bawili.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA