przejdź do treści
UE
dnia 29.07.2015 roku

Święto Policji 2015

Święto Policji to data szczególna dla funkcjonariuszy. Czas awansów, nominacji, odznaczeń - zarówno dla policjantów jak i tych, z którymi na co dzień pracują. Główna część obchodów odbyła się dnia 28.07. br., w Gryfickim Domu Kultury. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi przedstawiciele zaprzyjaźnionych służb mundurowych i władz samorządowych. 

 

Głównym elementem obchodów było uroczyste wręczenie aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne. Każdy z awansowanych i wyróżnionych policjantów otrzymał gratulacje od Zastępcy Zachodniopomorskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotra Ostrowskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Gryficach insp. Andrzeja Spaczyńskiego. Upominki będące wyrazem uznania za wzorową służbę oraz listy gratulacyjne dla funkcjonariuszy wręczyli Poseł na Sejm RP Konstanty Tomasz Oświęcimski i Wicestarosta Powiatu Gryfickiego Ireneusz Wojciechowicz. Obchody uświetnił występ lokalnego chóru CANTABILE. 

 

Do życzeń dołączyli się także wszyscy przybyli na uroczystość samorządowcy, dziękując za trud i codzienny wysiłek wkładany w zapewnienie bezpieczeństwa, utrzymanie ładu i porządku publicznego. Uroczystości oficjalnie zakończył Komendant Powiatowy Policji w Gryficach, który podziękował wszystkim za przybycie, a także za serdeczne słowo i dobrą postawę.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA