przejdź do treści
UE
dnia 26.06.2015 roku

Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

26 czerwca br., w placówkach oświatowych Powiatu Gryfickiego uroczyście świętowano zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

 

Zakończenie roku to dla każdego ucznia chwila niezwykle radosna, niosąca ze sobą trud dziesięciu miesięcy nauki, jednocześnie jednak rozpoczynająca okres dwumiesięcznej beztroski.

 

Podczas uroczystości społeczność uczniowska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w naukę i wychowanie , przekazując na ręce dyrekcji szkół kwiaty. W dalszej części miało miejsce najprzyjemniejsze wydarzenie – wręczenie świadectw. Z rąk Dyrekcji oraz Starosty Gryfickiego - Kazimierza Sacia najzdolniejsi uczniowie otrzymali wyróżnienia i nagrody.

 

Koniec Roku szkolnego to czas podsumowań nie tylko dla uczniów, to również moment refleksji nad tym, co w danym roku udało się osiągnąć. Trzeba stwierdzić, że miniony rok szkolny to czas wytężonej pracy, zakończonej licznymi sukcesami na polu sportowym, wychowawczym i naukowym. Fakt ten cieszy niezmiernie.

 

 

Czego więc należy życzyć na przyszłość? Na tę najbliższą – spokoju i relaksu, na tę powakacyjną – zapału do pracy, miłej współpracy oraz dalszych sukcesów.  
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA