przejdź do treści
UE
dnia 19.06.2015 roku

Wyróżnieni w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „ALCHEMIK”

Rozstrzygnięto Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "ALCHEMIK".  Miło nam zakomunikować , że uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach osiągnęli w tegorocznej edycji wyróżniające wyniki na tle kraju. Krajowy Komitet Organizacyjny ogłosił, że wśród uczestników wyróżnionych najlepszy wynik w szkole, a tym samym DYPLOM WYRÓŻNIENIA uzyskał: 

 

Mateusz Waszyński – kl. II LPG 

 

Wyrazy uznania kierujemy także do uczniów:

 

Małgorzaty Szeweły - kl. III LPG


Karoliny Czerewaty  - kl. II LPG


Martyny Misiejuk – kl. III LPG


Bartłomieja Gałęzowskiego - kl. II LPG,

 

którzy również osiągnęli w tegorocznej edycji wyróżniające wyniki na tle kraju. Wyróżnionym gratulujemy wysokich lokat i znakomitych osiągnięć w edycji 2014/2015 konkursu ALCHEMIK. Konkurs przeprowadzany jest przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy od wielu lat prowadzi wraz z renomowanymi warszawskimi uczelniami wyższymi, takimi jak Uniwersytet Warszawski, Akademia Sztuk Pięknych, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego czy Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, współpracę merytoryczną w zakresie organizacji konkursów edukacyjnych. Wszystkim uczestnikom konkursu( 22 uczniów) gratulujemy zapału w utrwalaniu nauk ścisłych i  życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie chemii.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA