przejdź do treści
UE
dnia 20.05.2015 roku

XIV Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów

W Powiecie Gryfickim w dniach 29-30 maja 2015 roku odbędą się XIV Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów.

 

Organizatorem Mistrzostw, od 15 lat, jest Fundacja Skarbowości im. Jana Pawła II z siedzibą w Bydgoszczy.

Corocznie gospodarzami Mistrzostw są wybrane jednostki skarbowe na terenie całego kraju.

Gospodarzem tegorocznych Mistrzostw jest Urząd Skarbowy w Gryficach.

 

W bieżącym roku ponad trzy tysiące Skarbowców ze 166 jednostek skarbowych z całego kraju, będzie rywalizowało w dziesięciu konkurencjach o tytuł Mistrza Polski. Trzy najlepsze zespoły otrzymają Puchar Ministra Finansów.

 

Uczestnicy startować będą w biegu, pływaniu, tenisie stołowym, tenisie ziemnym, badmintonie, strzelaniu, turnieju piłki nożnej, siatkowej, przeciąganiu liny, skoku w dal.

 

Nagrody specjalne Prezesa Fundacji Skarbowości – „Fiskusie” otrzymają jednostki skarbowe „rozwijające skrzydła” – takie , które świetnie działają i potrafią doskonale się zorganizować oraz zaprezentować podczas Mistrzostw. Kolejne nagrody specjalne trafią do urzędów, które uzyskają najwyższy wskaźnik „skarbokilometra” (iloczyn uczestników i przejechanych kilometrów).

 

W tym roku nagrodzimy też Finalistki I Ogólnopolskiego Konkursu “Miss Skarbowości po 50-ce” .Twarzą tegorocznego konkursu jest pani Jadwiga Jaracz I Vice Miss, Miss Foto i Miss Klasy I edycji Ogólnopolskiego Konkursu Miss Polski po 50 –ce, i jednocześnie pracownik Urzędu Skarbowego w Kołobrzegu.

 

Imprezie sportowej towarzyszyć będzie wystawa prac laureatów V Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci Szkół Podstawowych i Dzieci Niepełnosprawnych pt. „BIEGAJ, PŁYWAJ, SKACZ W DAL Z NAMI WYSPORTOWANYMI SKARBOWCAMI”.

Wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac można będzie oglądać w Kompleksie Sportowym w Rewalu w dniach 29-30 maja.

 

Mistrzostwa są doskonałą okazją do integracji środowiska oraz kreowania pozytywnego wizerunku służb skarbowych.

W tym roku przyjazd tak dużej liczby skarbowców to świetna promocja dla gościnnego i pięknego Powiatu Gryfickiego.

 

Mistrzostwa są też doskonałą okazją do zaprezentowania urzędników jako ludzi mających swoje pasje i ukazania ich w pozytywnym świetle.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA