przejdź do treści
dnia 04.05.2015 roku

Międzynarodowy Dzień Strażaka

4 maja w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach odbył się uroczysty apel poświęcony obchodom Dnia Strażaka. Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz samorządowych, władz straży pożarnej oraz zaproszeni goście. Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach- Dariusz Sobczyk przy asyście Posła na Sejm RP Konstantego Tomasza Oświęcimskiego oraz Starosty Powiatu Gryfickiego Kazimierza Sacia wręczył Listy Gratulacyjne potwierdzające awans zawodowy 7 Strażakom Państwowej Straży Pożarnej w Gryficach. W trakcie apelu na ręce Komendanta z okazji Dnia Strażaka złożone zostały najserdeczniejsze życzenia oraz szczególne podziękowania dla Braci Strażackiej za działania wpisane w codzienną strażacką służbę jakimi są ratowanie życia, zdrowia i mienia ludzkiego oraz gotowość niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują.

 

Wszystkim Druhnom i Druhom Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariuszom Państwowej Straży Pożarnej z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka należą się serdeczne podziękowania za działalność ratowniczą. Najlepsze życzenia zdrowia, szczęścia i samych sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA