przejdź do treści
UE
dnia 04.05.2015 roku

Polska Cyfrowa Równych Szans

Czy można zwiedzić całe wybrzeże w kilka godzin? Można.  Do tego  zobaczyć  „po drodze” wszystkie, nadbałtyckie latarnie morskie, a nawet na jedną się wdrapać. 30 kwietnia, grupa seniorów z powiatu gryfickiego wybrała się na wycieczkę studyjną do Gminy Rewal, zrealizowaną w ramach projektu systemowego Polska Cyfrowa Równych Szans, którego celem jest przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu osób po 50. roku życia. Pierwsze kroki dzielni seniorzy skierowali do Parku Miniatur Latarni Morskich w Niechorzu, gdzie w towarzystwie przewodniczki p. Ewy Czerwińskiej  wybrali się w niezwykle ciekawą podróż, prowadzącą od Krynicy Morskiej do Świnoujścia. Następnie pokonali 210 schodów prawdziwej tym razem latarni, by z wysokości 45 metrów podziwiać nadmorską panoramę. Wycieczkę zakończyły spacery rewalskimi alejkami i promenadą oraz relaks na plaży.

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w kolejnej (darmowej) wycieczce (30.05.) proszę o kontakt – w czwartki, w godz. 16.30-17.30, w czytelni Biblioteki Miejskiej w Gryficach.

 

 

Elżbieta Kopczyńska
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA