przejdź do treści
UE
dnia 30.03.2015 roku

I miejsce uczniów z „Miłosza” w VI Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy z Finansów i Rachunkowości.

25 marca br. uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach uczestniczyli w Finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i Rachunkowości.

 

Konkurs był organizowany przez Katedrę Finansów i Katedrę Rachunkowości Wydziału Nauk Ekonomicznych Politechniki Koszalińskiej, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Koszalinie.

 

Zakres przedmiotowy konkursu obejmował rachunkowość finansową, finanse przedsiębiorstw oraz analizę finansową.

 

Efektem zaangażowania w naukę przedmiotów zawodowych jest osiągnięcie bardzo dobrych wyników z testu i z zadań rachunkowych uczniów, dzięki którym uczniowie: Karol Wójciak, Szymon Kowalski i Aleksandra Bury z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach zajęli I miejsce w finale VI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Finansów i  Rachunkowości.

 

Nauczanie przedmiotów ekonomicznych w „MIŁOSZU” zbiera piękne owoce tych starań. Dowodem jest także,  kolejny już sukces uczniów Technikum Ekonomicznego, którzy udowodnili swoją ogromną wiedzę i oprócz zwycięstwa zespołowego, uzyskali także indywidualne tytuły laureatów i finalistów.

 

Karol Wójciak  - III m.

Szymon Kowalski  - IV m.

Aleksandra Bury – VI m.

 

Naszym zwycięzcom gratulujemy, cieszymy się z owoców ich ciężkiej pracy i życzymy kolejnych sukcesów.

Uczniów przygotowywała nauczycielka przedmiotów zawodowych  Pani Krystyna Gródecka.

 

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA