przejdź do treści
UE
dnia 25.03.2015 roku

KOLEJNE SUKCESY UCZNIÓW Z „MIŁOSZA”

Uczniowie klasy czwartej Technikum Ekonomicznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach odnieśli kolejny znaczący sukces

w VII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Zawodach.

 

Honorowy Patronat nad ww. Turniejem objęli: Marszałek Województwa Podlaskiego, Podlaski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Białegostoku, a organizatorem była Pracownia Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Białymstoku.

 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Zawodach organizowany był w 3-ech etapach. W I etapie brało udział  470 uczniów z kraju, a do etapu finałowego zakwalifikowanych zostało 20 uczniów, w tym pięć osób z „MIŁOSZA", a uczestniczyło czterech uczniów.

 

W etapie finałowym, który odbył się w dniu 19 marca br. w Wyższej Szkole Finansów

i Zarządzania w Białymstoku ekonomiści z „MIŁOSZA" uzyskali super wysokie lokaty:

 

 I m.    -  Katarzyna Marzena Keller

II m.   - Aleksandra Anna Bury

IV m.  - Szymon Julian Kowalski

V m.   - Karolina Julia Babiło

 

Ww. laureaci i finaliści wraz z opiekunem zostali zaproszeni na Ogólnopolską Konferencję Zawodową „Kształcenie zawodowe - egzaminy zewnętrzne - rynek pracy" pt: „Białystok buduje przedsiębiorczość", która odbyła się w Parku Naukowo-Technologicznym w dniu 20 marca br. w Białymstoku podczas której laureatom zostały wręczone nagrody rzeczowe.

 

Uczestnictwo młodzieży w finale i ich  ogromny sukces nie byłyby możliwe bez wsparcia firmy " MABUD" Bogdan Dembowski, której gorąco dziękują laureaci, finaliści, opiekun Krystyna Gródecka oraz dyrektor szkoły.   
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA