przejdź do treści
dnia 19.02.2015 roku

Maja pojedzie na operację. Udało się zebrać potrzebną kwotę!

W piątek, 13 lutego odbył się w Gryf Arenie koncert charytatywny, podczas którego zbierane były fundusze na operację dla małej Mai Paszczyk z Trzebiatowa. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy choć w małym stopniu włączyć się w pomoc dziewczynce. Dziś już wiemy, że pieniądze są zebrane, a dziewczynka pojedzie na operację serca.
Podczas koncertu charytatywnego w Gryf Arenie udało się zebrać 4 230 złotych. Ta kwota dołożona została do puli, którą udało się zebrać rodzicom dziewczynki. Pieniądze zbierane były na różnych imprezach, kwestach, licytacjach. Sporą część potrzebnej sumy dorzuciła Fundacja Radia ZET. Dzięki wsparciu różnych fundacji, organizacji, stowarzyszeń, a przede wszystkim ludzi chętnych do niesienia pomocy udało się zebrać całą kwotę potrzebną do przeprowadzenia operacji.
Maja Paszczyk urodziła się 14.02.2014 roku z ciężką wadą serca. Chociaż ma zaledwie trzy lata, przeszła już dwie poważne operacje. Potrzebna jest jednak jeszcze jedna operacja, której koszt w niemieckiej klinice wynosi 36 500 euro. Wada Mai musi zostać jak najszybciej naprawiona, dlatego tak ważny jest czas. Rodzice dziewczynki podjęli się walki o zdrowie dziecka i dzięki ich determinacji udało się! Cała kwota została uzbierana. Maja pojedzie do niemieckiej kliniki, która przeprowadzi zabieg.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA