przejdź do treści
UE
dnia 29.01.2015 roku

Turniej gier video w Płotach zakończony!

 

 

 

Turniej gier wideo FIFA15 na konsoli ps4 za nami. Nie brakowało emocji, zaciętych pojedynków i dobrej zabawy.

Do rozgrywki przystąpiło 12 śmiałków, którzy gotowi byli podjąć wyzwanie w grze FIFA 2015. Ta wirtualna rozgrywka w piłkę nożną, ma wielu fanów na całym świecie. Niektórzy zawodnicy trenowali kilka godzin dziennie, aby się przygotować. Pierwszego dnia Turnieju zawodnicy grali w parach 2 na 2. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wyniki skrajne po 5-0 czy 7-0 zdarzały się bardzo rzadko. Wszystkim oprócz emocji dopisywały dobre humory. W tych rozgrywkach wygrał team Wojciech Buchwał i Jakub Korpa, którzy grali francuską drużyną PSG. Drugie miejsce zajął team Jakub Wypijewski i Przemysław Buchwał grając hiszpańską FC Barceloną.

Kolejnego dnia rozgrywek uczestnicy rywalizowali pojedynczo drogą pucharową. Tego dnia Wojciech Buchwał (FC Barcelona) nie miał sobie równych i w finale zdeklasował Damiana Kocika (Atletico Madryt) 3:0. Na trzecim miejscu uplasował się Filip Bzdek grający drużyną PSG. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostę Powiatu Gryfickiego Pana Kazimierza Sacia.

 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA