przejdź do treści
UE
dnia 26.01.2015 roku

Tak na swojej STUDNIÓWCE bawili się uczniowie ZSP im. Czesława Miłosza w Gryficach

    16 stycznia 2015r., 100 dni przed maturą, najstarsi uczniowie  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach rozpoczęli odliczanie. Sala balowa w OW Wiktoria w Rogowie zgromadziła tego wieczoru blisko 200 osób.

Po uroczystej części oficjalnej i odtańczeniu poloneza, którym to - zgodnie ze staropolskim zwyczajem - rozpoczynano wielkie bale, młodzież poderwała się do tańca (przy dźwiękach skocznej muzyki), aby  na te kilka godzin  zapomnieć o nieuchronnie zbliżającym się terminie egzaminu maturalnego. Nie obyło się bez akcentów humorystycznych.

Każda z kończących klas przygotowała krótkie prezentacje, podczas których zaprezentowała zaproszonym na uroczystość gościom i szanownemu gronu pedagogicznemu wesołe sceny kabaretowe lub chwaliła się  umiejętnościami  wokalnymi. Był wspaniały tort i dedykowane piosenki. Obolałe stopy maturzystów można zdecydowanie poczytywać za oznakę udanej zabawy. Pozostaje wierzyć, że wyniki matur okażą się równie znakomite jak piątkowa studniówka.

                                                                                     K.K.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA