przejdź do treści
UE
dnia 21.01.2015 roku

Bezpłatne szkolenia komputerowe ECDL!

Oferta skierowana jest do osób w wieku 25-64 z województwa zachodniopomorskiego z maksymalnie średnim wykształceniem, nie prowadzących działalności gospodarczej, pracujących lub bezrobotnych. Preferowaną grupą docelową są osoby w wieku powyżej 50 lat zamieszkujące teren województwa zachodniopomorskiego.
Oferta nie ma charakteru komercyjnego i Uczestnicy szkolenia nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w projekcie.
W ramach szkolenia oferujemy 60 godzin dydaktycznych szkolenia na poziomie ECDL START oraz 120 godzin na poziomie ECDL CORE prowadzonych przez doświadczonych trenerów. Zapewniamy salę ze sprzętem komputerowym, catering dla uczestników szkolenia oraz egzaminy zewnętrzne ECDL przeprowadzane przez certyfikowanych egzaminatorów Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Spotkania odbywają się w miejscowości, w której zebrana zostanie grupa 10-12 osobowa.
Szkolenie kończy się otrzymaniem zaświadczeń o ukończonym kursie oraz w przypadku zdania egzaminów zewnętrznych - Europejskim Certyfikatem Umiejętności Komputerowych. 
Organizowane przez nas szkolenia mogą pomóc osobom bezrobotnym w wejściu i powrocie na rynek pracy, gdzie w XXI wieku umiejętności komputerowe są niezbędne.
Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące projektów znajdą Państwo na stronach internetowych projektów pod adresem http://www.akademiaecdl.efsart.eu/ oraz http://www.zp.efsart.eu/ 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA