przejdź do treści
UE
dnia 17.12.2014 roku

Kampania edukacyjna Say No! To Doping w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gryficach

Kampania antydopingowa Say No! To Doping to przedsięwzięcie o charakterze globalnym, skierowane przede wszystkim do młodych zawodników. Pomysłodawcą kampanii jest Światowa Agencja Antydopingowa (WADA), która przygotowuje i rozpowszechnia materiały graficzne oraz informacyjne niezbędne do jej właściwego przeprowadzenia w różnych krajach.

10 grudnia 2014 r. na zaproszenie Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Gryficach, dr Dariusz Błachnio z Komisji do Zwalczania Dopingu w Sporcie przedstawił uczniom Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gryficach aspekty związane z problemem dopingu, kontroli antydopingowej oraz program "Akademia prawdziwych mistrzów". Niezwykle pouczająca konferencja odbyła się w hali widowiskowo-sportowej Gryf Arena, czyli w miejscu gdzie nasi mistrzowie sportu odbywają szkolenie sportowe. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe gadżety. 
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA