przejdź do treści
UE
dnia 21.10.2014 roku

102 lata gryficzanki Anny Pasterz!

O tak wyjątkowym jubileuszu jak 102 urodziny pani Anny Pasterz, pamiętali Dyrektor, pracownicy, mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej, najbliżsi, ale również przedstawiciele władz samorządowych.

 

Jubilatkę w tym dniu zaszczycił swoją obecnością Starosta Gryficki Kazimierz Sać składając życzenia: „w tak pięknym dniu, jakim jest 102 rocznica Pani urodzin, składam najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia spokoju i pomyślności. Życzę przede wszystkim uśmiechu, na co dzień, miłości najbliższych i zdrowia na dalsze lata życia. Aby każdy dzień był dla Pani niezapomnianą chwilą".

 

Po odśpiewaniu 200 lat i wręczeniu upominków był czas w miłej atmosferze, aby porozmawiać z dostojną jubilatką. Pani Ania jak na swój wiek cieszy się dobrym zdrowiem, jest niezwykle sympatyczną i pogodną osobą.

Dla dostojnej jubilatki zaśpiewał gość specjalny pan Igor Shchastlivy.

 

Dyrektor , mieszkańcy oraz pracownicy Domu Pomocy Społecznej życzą pani Ani Dużo zdrowia Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście.

 

 

Są dni, które pamiętać należy,
te, które w sercu będą zapisane.
Wraz z nimi słowa - życzenia,
cieple, piękne, kochane.
powrót
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
ZGODA